Doe mee met D66 Helmond

De tweede kamer-verkiezingen zijn een groot succes voor D66. We zijn de grootste van Nederland. D66 Helmond kijkt meteen vooruit, want Maart volgend jaar zijn alweer de gemeenteraadsverkiezingen. Doe mee en maak D66 de grootste in Helmond!

Het kan wél!

Miljoenen Nederlanders hebben de bladzijde omgeslagen. Zij hebben afscheid genomen van de politiek van negativisme, van haat, van eindeloze “het kan niet”. Zij kozen voor de positieve krachten en voor een politiek waar we weer met elkaar vooruit gaan kijken.

Wij zullen er de komende jaren alles aan doen om alle Nederlanders te laten zien dat de politiek en de overheid er weer voor hen kan zijn. Dat we weer groots kunnen denken en groots kunnen doen. Zodat Nederland weer verder komt. Want het kan wél.

Bouwen doe je samen

In maart 2026 zijn er gemeenteraadsverkiezingen. We kunnen alle positieve krachten gebruiken om ook in Helmond de grootste te worden. Zodat we verder kunnen bouwen aan Helmond.

Want Helmond groeit. Huizen, bedrijven en voorzieningen hebben we nodig. Maar groei moet méér zijn dan stenen stapelen en meters maken. Echte vooruitgang betekent dat alle mensen meedoen, kansen krijgen en zich gezien weten. Want een sterke stad bouw je niet alleen — dat doe je samen.  

D66 Helmond gelooft dat het wél kan: een stad die vernieuwt zonder te verdelen, die groeit zonder te verdringen, die bruist van energie en ondernemerschap, én die betrokken is wanneer kansen niet direct voor het oprapen liggen.

Steun D66 Helmond en doe mee met de positieve krachten.

Doe mee met Gaby van den Waardenburg, Wethouder en lijsttrekker D66 Helmond en met Rob Jetten, partijleider D66