D66 in de Staten door de jaren heen

Op deze pagina vindt u een historisch overzicht van de samenstelling van de D66-fractie in de Provinciale Staten van Zuid-Holland.

Een streepje voor een naam betekent dat die persoon het Statenlid dat boven hem/haar genoemd staat, heeft opgevolgd.

Noot: de Provinciale Staten van Zuid-Holland bestonden tot 2007 uit 83 zetels. Daarna is dat aangepast naar het huidige aantal van 55 zetels.

Periode 2015 – 2019

  • H.R. (Ria) Oosterop-van Leusen
  • J. (Janelle) Bade
  • P.V.F.L. (Paul) Breitbarth
  • J. (Juliët) van Oudenhoven
  • A. (Anneke) Wijbenga
  • S. (Saïd) Kasmi
  • —  T. (Ton) van Rijnberk

Periode 2011 – 2015

  • G. (Geertjan) Wenneker (17-03-2011 – 31-03-2015)
  • J.M.A. (Josine) Meurs (17-03-2011 – 31-03-2015)
  • R. (Rosa) van der Tas (17-03-2011 – 31-03-2015)
  • P.V.F.L. (Paul) Breitbarth (17-03-2011 – 31-03-2015)
  • J.J.W. (Jan-Willem) van Dongen (17-03-2011 – 31-03-2015)

Periode 2007 – 2011

  • G. (Geertjan) Wenneker (08-03-2007 – 16-03-2011)

Periode 2003 – 2007

  • J.F. (Han) Weber (19-03-2003 – 07-03-2007)
  • T.P. (Theo) Adamse (20-03-2003 – 07-03-2007)
  • M.J.E.M. (Michiel) Jager (17-12-2003 – 07-03-2007)
  • E.A. (Elske) Schreuder (09-11-2005 – 07-03-2007)
  • L. (Linze) Schaap (??-??-2004 – ??-??-2005)

Periode 1999 – 2003

  • M.H. (Meine) Klijnsma (13-04-1999 – 03-11-1999)
  • — J.F. (Han) Weber (27-10-1999 – 19-03-2003)
  • M. (Marianne) Leur-van Os (13-04-1999 – 19-03-2003)
  • C.J. (Carla) Kuijpers (13-04-1999 – 26-09-2000)
  • J. Pahladsingh (13-04-1999 – 19-03-2003)

Periode 1995 – 1999

  • H.L. (Lynde) Blok (18-04-1995 – 28-06-1996)
  • — B.A. (Barryl) Biekman (28-06-1996 – 13-04-1999)
  • H.A.C. (Hendrikus) van Woerden (18-04-1995 – 13-04-1999)
  • J. (Jan) Pool (18-04-1995 – 30-05-1996)
  • — R.D. (Ruud) Stam (31-05-1996 – 13-04-1999)
  • L.C. (Lyda) Verstegen (18-04-1997 – 13-04-1999)
  • G.P. (Gertjan) Hoekendijk (18-04-1995 – 13-04-1999)
  • M.H. (Meine) Klijnsma (18-04-1995 – 13-04-1999)
  • M. (Monique) Terwiel (18-04-1995 – 27-12-1996)
  • — E.A.J. (Eduard) Groen (27-12-1996 – ?)
  • M. (Marianne) Leur-van Os (18-04-1995 – 13-04-1999)

Periode 1991 – 1995

  • P.W. (Pieter) Baarsel (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • E.H. (Eduard) Schuyer (16-04-1991 – 21-11-1991)
  • — G.P. (Gertjan) Hoekendijk (21-11-1991 – 18-04-1995)
  • H.L. (Lynde) Blok (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • H.A.C. (Hendrikus) van Woerden (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • J. (Jan) Pool (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • L.C. (Lyda) Verstegen (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • R.C. (Ruud) Hessing (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • C. (Cornelis) Bakker (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • M.J.G. (Maarten) Brackel (16-04-1991 – 24-06-1994)
  • — W.L. (Wim) Groot (01-07-1994 – 18-04-1995)
  • E. (Els) Brouwer-Arcksen (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • I.M. (Iet) Buijser (16-04-1991 – 18-04-1994)
  • E.A.J. (Eduard) Groen (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • M.H. (Meine) Klijnsma (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • R.D. (Ruud) Stam (16-04-1991 – 18-04-1995)
  • M. (Monique) Terwiel (16-04-1991 – 18-04-1995)

Periode 1987 – 1991

  • P.W. (Pieter) Baarsel (28-04-1987 – 16-04-1991)
  • E.H. (Eduard) Schuyer (28-04-1987 – 16-04-1991)
  • H.A.C. (Hendrikus) van Woerden (28-04-1987 – 16-04-1991)
  • H.G. (Hubert) Fermina (28-04-1987 – 27-06-1990)
  • — R.C. (Ruud) Hessing (28-06-1990 – 16-04-1991)
  • J. (Jan) Pool (28-04-1987 – 16-04-1991)
  • A.J. (Artha) Schimmel (28-04-1987 – 03-11-1989)
  • L.C. (Lyda) Verstegen (28-04-1987 – 16-04-1991)

Periode 1982 – 1987

  • P.W. (Pieter) Baarsel (02-06-1982 – 28-04-1987)
  • A.W. (Antonius) Lijsel (02-06-1982 – 28-03-1986)
  • E.H. (Eduard) Schuyer (02-06-1982 – 28-04-1987)
  • C.Th. (Cornelis) Smit (02-06-1982 – 18-09-1986)
  • H.L. (Lynde) Blok (02-06-1982 – 28-04-1987)
  • P.C. (Philip) Pieters (02-06-1982 – 28-04-1987)
  • H.A.C. (Hendrikus) van Woerden (02-06-1982 – 28-04-1987)
  • L.M. (Lucia) Wolfs-Kokkelen (02-06-1982 – 28-04-1987)

Periode 1978 – 1982

  • P.W. (Pieter) Baarsel (07-06-1978 – 02-06-1982)
  • A.W. (Antonius) Lijsel (07-06-1978 – 02-06-1982)
  • E.H. (Eduard) Schuyer (07-06-1978 – 02-06-1982)
  • C.Th. (Cornelis) Smit (07-06-1978 – 02-06-1982)
  • J. (Johannes) Wessel (07-06-1978 – 02-06-1982)

Periode 1974 – 1978

  • H.W.J. Iedema (05-06-1974 – 18-03-1976)
  • — G.G. Blokland (18-03-1976 – 07-06-1978)

Periode 1970 – 1974

  • D. Bark (03-06-1970 – 17-05-1973)
  • — J.L. Albers (17-05-1973 – 05-06-1974)
  • G.G. Blokland (03-06-1970 – 05-06-1974)
  • G.S. Boetzelaer (03-06-1970 – 05-06-1974)
  • A.R. Burg (03-06-1970 – 16-12-1971)
  • — J.G. Huygens (16-12-1971 – 05-06-1974)
  • P.A.J.M. Cras (03-06-1970 – 21-10-1971)
  • — W.D.J. Grieken (21-10-1971 – 19-10-1972)
  • — M.W. Gelder (19-10-1972 – 05-06-1974)
  • W. Hartemink-Trouw (03-06-1970 – 05-06-1974)
  • N.F.I. Schwarz (03-06-1970 – 17-06-1971)
  • — W.D.J. Schuiten (17-06-1971 – 19-10-1972)
  • — H.J. (Hermen) Koenen (19-10-1972 – 11-10-1973)
  • — J.A. Nagtegaal (11-10-1973 – 05-06-1974)
  • E.K. Wessel-Tuinstra (03-06-1970 – 17-05-1973)
  • — A.R.I. Aris (17-05-1973 – 05-06-1974)