Reactie landelijk bestuur op oproep D66-leden

Wij begrijpen de vragen en zorgen die leven onder onze leden. Als bestuur gaan we zoals aangekondigd kijken naar de conclusies van beide delen van het BING-rapport. Dat doen we met de zorgvuldigheid die deze situatie vraagt. Tegelijkertijd willen wij vanuit ons gezamenlijke gevoel van urgentie snel handelen. Het bestuur is voornemens vrijdag 22 april de leden te informeren over de conclusies van de nieuwe weging.

We horen de terechte wens van de leden om snel van ons te horen en om zoveel mogelijk open te zijn, met respect voor de privacy van betrokkenen. Die duidelijkheid hopen we dus spoedig te kunnen bieden. Daarna zijn wij zeer bereid om met de leden in gesprek te gaan. Meer informatie over hoe we dat organiseren, zullen we eveneens vrijdag met de leden delen.

14.05.2022

Bij D66 hechten wij aan een veilige, prettige en gelijkwaardige werksfeer. Dat betekent ook dat leden en medewerkers elkaar moeten kunnen en durven aanspreken op onacceptabel gedrag.

21.04.2022

Als Landelijk Bestuur bieden we onze excuses aan. Aan het slachtoffer, maar ook aan alle leden van D66.

18.04.2022

Wij begrijpen de vragen en zorgen die leven onder onze leden. Als bestuur gaan we zoals aangekondigd kijken naar de conclusies van beide delen van het BING-rapport.

14.05.2022

Bij D66 hechten wij aan een veilige, prettige en gelijkwaardige werksfeer. Dat betekent ook dat leden en medewerkers elkaar moeten kunnen en durven aanspreken op onacceptabel gedrag.

21.04.2022

Als Landelijk Bestuur bieden we onze excuses aan. Aan het slachtoffer, maar ook aan alle leden van D66.

18.04.2022

Wij begrijpen de vragen en zorgen die leven onder onze leden. Als bestuur gaan we zoals aangekondigd kijken naar de conclusies van beide delen van het BING-rapport.