Agenda Algemene Vergadering 122

Op deze pagina vind je de agenda inclusief stukken voor AV122. De tijden zijn ter indicatie.

Welkom
v.a. 09.30 uur

Partijvoorzitter Alexandra van Huffelen opent het Verkiezingscongres en de Algemene Vergadering.

Proefstemmingen
+/- 09.45 uur

De aankomende AV is wederom hybride. We doen enkele proefstemmingen.

1. Vragenronde Landelijk Bestuur
+/- 09.50 uur

Leden krijgen de gelegenheid om het Landelijk Bestuur vragen te stellen over het gevoerde beleid.

2. Financiën
+/- 10.10 uur

De Landelijk Penningmeester licht de begroting van 2026 toe. Ook wordt de jaarrekening 2024 besproken.

3. Actueel Politieke Moties en Algemeen Organisatorische Moties
+/- 10.20 uur

(indien van toepassing) bespreken we de ingediende en goedgekeurde Actueel Politieke Moties. Ook bespreken we 1 Algemeen Organisatorische Motie.

4. Behandeling amendementen Conceptverkiezingsprogramma
+/- 10.30 uur

We behandelen in totaal 47 amendementen op het Verkiezingsprogramma en Uitvoeringsprogramma. Deze worden in samenhang behandeld. In verband met de subsessies tijdens het Congres, beginnen we de behandeling bij AV122.AM17.

Leden van D66 krijgen tussen 19 september 2025 en 25 september 2025, 12.00 uur de gelegenheid om digitaal over een groot deel van de amendementen te stemmen.

Speech partijleider en lunch
+/- 11.45

Vanaf ongeveer 11.45 zal partijleider Rob Jetten speechen. Vanaf 12.00 uur tot 13.00 uur is het tijd voor lunch.

5. (vervolg) Behandeling amendementen Conceptverkiezingsprogramma
v.a. 13.00 uur

(vervolg behandeling amendementen)
We behandelen in totaal 47 amendementen op het Verkiezingsprogramma en Uitvoeringsprogramma. Deze worden in samenhang behandeld. In verband met de subsessies tijdens het Congres, beginnen we de behandeling bij AV122.AM

6. Vaststellen definitieve verkiezingsprogramma
+/- 15.30 uur

Nadat alle amendementen in stemming zijn gebracht, stellen we het definitieve verkiezingsprogramma vast.

Einde AV
+/- 15.30 uur

Nadat het definitieve verkiezingsprogramma is vastgesteld, volgt een showprogramma waarin onder andere het definitieve programma wordt overhandigd.