Blijf op de hoogte

Kies zelf van welke thema's jij op de hoogte blijft en schrijf je in voor een van onze nieuwsbrieven. Je ontvangt dan altijd de laatste updates op basis van jouw interesses. Wil je ook via Whatsapp op de hoogte blijven? Meld je dan direct aan.

Door je e-mailadres in te vullen en op "aanmelden" te klikken geef je ons toestemming om je e-mailadres op te slaan. Dit gebruiken wij om je regelmatig updates te sturen. Hier kun je meer lezen over hoe we omgaan met jouw persoonsgegevens. Hier kun je alle voorkeuren wijzigen.

Steun ons en help Nederland vooruit

Persvoorlichting

Bekijk hier direct de persfoto’s van onze bewindslieden, Eerste en Tweede Kamerleden, leden van het Europees Parlement en de partijvoorzitter.

Tweede Kamerfractie 

Daan Bonenkamp: 06-52406358 | d.bonenkamp@tweedekamer.nl
Felix Klos: 06-11477996 | f.klos@tweedekamer.nl

Partij / vereniging

Sander Bus: 06-17688930 | sander.bus@d66.nl
Luit Onvlee: 06-29535782 | luit.onvlee@d66.nl

Delegatie Europees Parlement

Stefan de Koning: +32484201518 | stefan.dekoning@ep.europa.eu
Vincent Stuer: +32473290443 | vincent.stuer@ep.europa.eu

Eerste Kamerfractie

Benjamin Meijer: 06-50746900 | b.meijer@tweedekamer.nl

Laatst gewijzigd op 26 november 2019