Blijf op de hoogte

We houden je graag als eerste op de hoogte van onze inzet voor de toekomst van Nederland. Schrijf je snel in en ontvang onze updates!

Door je e-mailadres in te vullen en op "aanmelden" te klikken geef je ons toestemming om je e-mailadres op te slaan. Dit gebruiken wij om je regelmatig updates te sturen. Hier kun je meer lezen over hoe we omgaan met jouw persoonsgegevens. Hier kun je alle voorkeuren wijzigen.

Steun ons en help Nederland vooruit

Persvoorlichting

Bekijk hier direct de persfoto’s van onze bewindslieden, Eerste en Tweede Kamerleden, leden van het Europees Parlement en de partijvoorzitter.

Tweede Kamerfractie 

Hoofd voorlichting
Daan Bonenkamp: 06-52406358 | d.bonenkamp@tweedekamer.nl

Voorlichter fractievoorzitter Rob Jetten
Felix Klos: 06-11477996 | f.klos@tweedekamer.nl

Voorlichter Sjoerd Sjoerdsma, Kees Verhoeven, Maarten Groothuizen, Monica den Boer, Achraf Bouali en Tjeerd de Groot
Janne Gerritsen: 06-81512949 | j.gerritsen@tweedekamer.nl

Voorlichter Paul van Meenen, Jan Paternotte, Matthijs Sienot, Jessica van Eijs en Rutger Schonis
Jelger Zee: 06-21143191 | j.zee@tweedekamer.nl

Voorlichter Steven van Weyenberg, Vera Bergkamp, Pia Dijkstra, Antje Diertens, Rens Raemakers, Joost Sneller en Salima Belhaj
Benjamin Meijer: 06-50746900 | b.meijer@tweedekamer.nl

Partij / vereniging

Luit Onvlee: 06-29535782 | luit.onvlee@d66.nl
Sander Bus: 06-17688930 | sander.bus@d66.nl

Delegatie Europees Parlement

Stefan de Koning: +32484201518 | stefan.dekoning@ep.europa.eu

Eerste Kamerfractie

Benjamin Meijer: 06-50746900 | b.meijer@tweedekamer.nl

Laatst gewijzigd op 25 februari 2020