Blijf op de hoogte!

Steun ons en help Nederland vooruit

Kandidatenlijst

De definitieve volgorde van de lijst met D66-kandidaten voor de Tweede Kamerverkiezingen van 15 maart 2017 is bekend. De volgorde van de kandidaten is bepaald door de leden van D66. Alle leden konden hun stem uitbrengen via e-voting.

D66-leider Alexander Pechtold: “Ik ben heel trots op onze kandidaat-Tweede Kamerleden. Deze mensen zijn vol ambitie, ieder op z’n eigen terrein, ze staan voor politiek van vrijheid en verbondenheid en willen zich met hart en ziel inzetten voor kansen voor iedereen.”
De kandidatenlijst:

  1. Alexander Pechtold (Wageningen, GD)
  2. Stientje van Veldhoven (Rijswijk, ZH)
  3. Wouter Koolmees (Rotterdam, ZH)
  4. Pia Dijkstra (Utrecht, UT)
  5. Ingrid van Engelshoven (Den Haag, ZH)
  6. Vera Bergkamp (Amsterdam, NH)
  7. Kees Verhoeven (Amersfoort, UT)
  8. Paul van Meenen (Leiden, ZH)
  9. Jan Paternotte (Amsterdam, NH)
  10. Steven van Weyenberg (Den Haag, ZH)
  11. Sjoerd Sjoerdsma (Den Haag, ZH)
  12. Rob Jetten (Nijmegen, GD)
  13. Jessica van Eijs (Eindhoven, NB)
  14. Salima Belhaj (Rotterdam, ZH)
  15. Maarten Groothuizen (Nijmegen, GD)
  16. Achraf Bouali (Amsterdam, NH)
  17. Rens Raemakers (Neer, LB)
  18. Antje Diertens (Groningen, GR)
  19. Tjeerd de Groot (Haarlem, NH)
  20. Monica den Boer (Rotterdam, ZH)
  21. Matthijs Sienot (Utrecht, UT)
  22. Joost Sneller (Den Haag, ZH)
  23. Rutger Schonis (Middelburg, ZD)
  24. Marijke van Beukering-Huijbregts (IJsselstein, UT)
  25. Arend Meijer (Breda, NB)
  26. Franca Eurlings-Tonnaer (Maastricht, LB)
  27. Munish Ramlal (Rotterdam, ZH)
  28. Martine van Bemmel (Almere, FL)
  29. Kristie Lamers (Nijmegen, GD)
  30. Jaimi van Essen (Losser, OV)
  31. Dina Verbrugge-Wormgoor (Vlissingen, ZD)
  32. Jeanet van der Laan (Lisse, ZH)
  33. Noureddine Zarroy (Helmond, NB)
  34. Bastiaan Winkel (Den Haag, ZH)
  35. Mpanzu Bamenga (Eindhoven, NB)
  36. Noëlle Sanders (Amersfoort, UT)
  37. Rachid Guernaoui (Den Haag, ZH)
  38. Hülya Kat (IJmuiden, NH)
  39. Eelco Keij (Nijmegen, GD)
  40. Marijn Bosman (Amsterdam, NH)
  41. Sietse Schukking (Jirnsum, FR)
  42. Wibo Schepel (Voorburg, ZH)
  43. Jan Glastra van Loon (Heesch, NB)
  44. Thierry van Vugt (Gouda, ZH)
  45. Corine van Dun (Utrecht, UT)
  46. Stefan Wirken (Amsterdam, NH)
  47. Nelleke de Smoker-van Andel (Dordrecht, ZH)
  48. Carmen Hoogeveen (Emmen, DR)
  49. Bert Terlouw (Raalte, OV)
  50. Dick Ross (Elst, GD)

Laatst gewijzigd op 9 maart 2017