D-Café Kansengelijkheid

Kansengelijkheid raakt ons allemaal, maar wat betekent het eigenlijk? Hoe kunnen we kansengelijkheid vormgeven, en wat kunnen we lokaal doen om dit te bevorderen?

Kansengelijkheid

Tijdens deze avond zullen twee boeiende sprekers ons inzicht geven in hun perspectieven:

Anna Louise Custers, lector ‘Armoede Interventies’ aan de Hoge School van Amsterdam, zal een breed en wetenschappelijk kader schetsen. Ze legt uit wat we verstaan onder kansengelijkheid en bespreekt de maatschappelijke uitdagingen die hierbij komen kijken.

Charlotte van der Meij, D66 wethouder Haarlemmermeer, reflecteert op de inzichten van de avond en deelt haar visie op wat kansengelijkheid kan betekenen voor ons lokaal beleid.

Resultaat

Het doel van deze bijeenkomst is niet om direct oplossingen te vinden, maar om samen het begrip kansengelijkheid te verkennen en onze gedachten te scherpen. Wat houd het in? Waar hebben we het eigenlijk over? En wat betekent dit voor onze partij? Samen willen we een beeld vormen dat als basis kan dienen voor onze koers richting de gemeenteraadsverkiezingen.

Deelname

Jouw aanwezigheid en inbreng zijn van grote waarde. Het wordt een avond waarin we vooral luisteren, leren en waar we ons kunnen laten inspireren.

Meld je aan op [email protected] en voel je vrij om iemand mee te nemen die ook geïnteresseerd is in dit belangrijke onderwerp.

Programma

19:45 – 20:00 Inloop
20:00 – 21:30 D-Café
21:30 – 22:00 Napraten met drankje

Locatie

Wijkcentrum De Nieuwe Silo
Graan voor Visch 14304
2132VJ Hoofddorp