21 mei D-Café

Thema (onder voorbehoud): cultuurcafé

Het Nieuwe Podium

Flint, De Lieve Vrouw en Fluor zijn inmiddels uit hun jasje gegroeid en zijn gezamenlijk in gesprek met de gemeente over een nieuw podium.

Hoe moet een nieuw podium eruit zien, waar moet die komen en nog veel meer vragen moeten beantwoord worden.

Bart, Lisa en Marjolein praten jullie graag bij in het volgende D-café over welke stappen er al gezet zijn en waar nog keuzes gemaakt moeten worden. Carola Aafjes, directeur van Fluor is er om wat te vertellen over de wensen voor een nieuw podium en ook onze wethouder cultuur, Tyas Bijlholt vertelt wat over de mogelijkheden en wensen vanuit de gemeente.
Ben je benieuwd naar de plannen voor het nieuwe podium of heb je er vragen over kom dan vooral naar het D-café op woensdag 21 mei vanaf 20.00 uur in Halewijn.

Waar

Grand Café Halewijn

Let op! ditmaal op woensdag 21 mei!

Inloop: 20.00-20.30
Programma: 20.30-21.30
Uitloop: 21.30-22.00