Kansen en mogelijkheden in het Kromme Rijngebied

Je vindt er meerdere forten, de Romeinse Limes, boerderijwinkels, de Kromme Rijn, maar ook de landgoederen Amelisweerd en Rhijnauwen: het Kromme Rijngebied! Een plek waar veel mensen wonen, werken, maar veel mensen ook te vinden zijn in het weekend. 

Er gebeurt veel in het Kromme Rijngebied: de landbouwtransitie, de bouw van meer dan tienduizend woningen, nieuwe werklocaties, uitbreiding van recreatieve functies. Er worden de komende jaren miljoen uitgegeven om het gebied klaar te maken voor de toekomst. Daarom hebben de D66-fracties van gemeente Utrecht, Houten, Bunnik, provincie Utrecht en het hoogheemraadschap de handen ineen geslagen om een D66-visie te ontwikkelen voor het Kromme Rijngebied. 

Op woensdagavond 25 juni presenteren we de D66-visie op het Kromme Rijngebied. Een mooie gelegenheid om leden uit de regio te ontmoeten, maar ook je te verdiepen in de kansen en mogelijkheden in dit bijzondere stukje van de provincie. Na afloop is er een gezellige borrel.

Hoofdgasten

– Onno James, wethouder gemeente Bunnik
– Marije de Vries, gemeenteraadslid Houten
– Joost Vasters, gemeenteraadslid Utrecht
– Marianne de Widt, fractievoorzitter D66 in de Provinciale Staten Utrecht
– Gerda Oskam, lid Algemeen Bestuur van het Hoogheemraadschap de Stichtse Rijnlanden

Praktische informatie

De bijeenkomst vindt plaats in De Engel in Houten (Burgemeester Wallerweg 2). Aanmelden mag, maar is niet vereist. Heb je vragen of opmerkingen, stuur dan een mail naar [email protected].