D66 Vlaardingen op het stadsstrand

Op zaterdagmiddag 5 juli kwamen leden, vrienden en geïnteresseerden van D66 Vlaardingen samen op het sfeervolle stadsstrand voor de jaarlijkse zomerbijeenkomst. In een zonnige setting werd er volop bijgepraat en vooruitgeblikt . Persoonlijk en natuurlijk op de verkiezingen in oktober.

Met een hapje en een drankje – aangeboden door de afdeling – was het een ontspannen moment om ook met nieuwe leden kennis te maken stil te staan bij wat we samen in Vlaardingen hebben bereikt. Winderig was het wel. Lekker ontstuimig aan de Maas. Het leek het politieke klimaat in Nederland wel. Dat mocht de pret niet drukken. Met de kop tegen de wind hebben we er een mooie middag van gemaakt.

De zomerbijeenkomst is inmiddels een traditie binnen onze vereniging geworden. Dank aan iedereen die erbij was – samen maken we het verschil!

Namens fractie en bestuur,
D66 Vlaardingen