Vrijwilligers gezocht: Doe mee met de campagne van D66 Vlaardingen!

Altijd op de hoogte van de laatste trends? Handig met socials? En wil je Vlaardingen vooruit helpen? D66 Vlaardingen zoekt jou!

Beeld: D66 Vlaardingen

Waarom bestaat D66 Vlaardingen? Omdat we geloven in een stad die groener, veiliger en kansrijker is voor iedereen. Progressief en met lef – niet populistisch.

De gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026 lijken misschien nog ver weg, maar een goede campagne begint nu. En daar hebben we jou bij nodig.

Jij vindt het leuk om onze politiek tot leven te brengen met socials en content. Uiteraard is dat op het stadhuis, waar de debatten zijn. Samen denk jij met ons mee hoe wij de successen op het stadhuis kunnen vertalen naar verhalen voor Vlaardingers. Of je nu veel of weinig tijd hebt, ervaren bent of nieuwsgierig: je bent welkom.

Wat ga je doen?




1) Je gaat op stap met onze fractie: de stad in, de wijk in, mee naar debatten.
2) Je maakt content (reels, posts, stories) in het moment, monteert vliegensvlug en weet precies wanneer je iets post om impact te maken.
3) Je helpt raadsleden en D66 Vlaardingen om zichtbaar, herkenbaar en leuk te zijn op socials.
4) Je bent onderdeel van ons team, met een duidelijk eigen rol: jij vertaalt de politiek naar content.
5) Je vertaalt ideeën en acties naar creatieve content, denkt mee over formats, stijl en tone of voice.
6) Je werkt met tools als Canva, CapCut en Instagram, en bent geïnteresseerd in de online trends. 


Hoe solliciteer je?

Spreekt deze vacature je aan? Stuur dan vóór eind januari je CV en een beknopte motivatie naar [email protected] en sluit je aan!