Interessedag in de Eerste Kamer

Beeld: Henriëtte Guest/Eerste Kamer

Volgend jaar wordt er een nieuwe Eerste Kamer gekozen. Overweeg je je kandidaat te stellen voor de Eerste Kamer namens D66? Wil je meer weten over het werk van de Eerste Kamer en het proces van kandidaatstelling? Kom dan op vrijdagmiddag 22 mei naar de Eerste Kamer. Ga in gesprek met huidige en voormalige Eerste Kamerleden en ontdek of het Eerste Kamerlidmaatschap iets voor jou is en hoe je Eerste Kamerlid wordt. We hebben beperkt plek, dus meld je snel aan.

Programma

We verwachten je om 13:30 in de Eerste Kamer in Den Haag. Om 14:00 starten we met een welkomstwoord door Paul van Meenen, fractievoorzitter van de Eerste Kamerfractie. We vertellen je over de rol van de Eerste Kamer in de Nederlandse democratie en het werk van Eerste Kamerleden, en beantwoorden jullie vragen. Daarna ga je in kleinere groepen in gesprek met huidige en voormalige Eerste Kamerleden. We sluiten de dag samen af, vertellen meer over het proces en de planning voor de kandidaatstelling, en verplaatsen ons rond 16:00 naar Restaurant Moose, drie deuren verderop, voor een borrel. Om 17:30 ga je naar huis met een beter beeld van de Eerste Kamer en, hopelijk, een flinke dosis motivatie om je te kandideren!

Wanneer

Vrijdag 22 mei
Inloop 13:30 uur
Bijeenkomst 14:00 – 16:00 uur
Borrel 16:00 – 17:30 uur

Let op! De beveiliging van de Eerste Kamer kost wat tijd. Zorg dat je er om 13:30 bent, zodat je niets van het programma mist. Om binnen te komen, heb je een geldig legitimatiebewijs nodig, en moet je je aanmelden met je voor- en achternaam zoals op je legitimatiebewijs.

Waar

Eerste Kamer
Kazernestraat 52
2514 CV Den Haag

De Eerste Kamer is voor iedereen toegankelijk. Heb je hulp nodig, of speciale behoeften waar we rekening mee moeten houden? Stuur een mail naar Anna Heredia via [email protected].

Vragen?

Mail naar Anna Heredia via [email protected].