Bedankt voor je stem!

Ruim 63% van de stemgerechtigden in onze gemeente ging woensdag naar de stembus om hun stem uit te brengen op een lid van de Provinciale Staten en de waterschappen. Een prachtige opkomst, waar we trots op kunnen zijn. En dat is winst voor ons allemaal!

D66 heeft ruim 9% van de stemmen gekregen in Baarn. Dat is ongeveer even veel als vier jaar geleden. En daar zijn we blij mee. Dankzij jullie stem op vooruitgang kan D66 in de provincie Utrecht zich blijven inzetten voor het klimaat, natuurherstel en woningbouw.

Dank ook aan de leden die de laatste weken actief op pad zijn gegaan, op de verkiezingsmarkt gestaan hebben en in alle vroegte flyers hebben uitgedeeld op het station om inwoners van onze gemeente te overtuigen om vooral D66 te stemmen. Heel mooi om te het enthousiasme en de betrokkenheid te ervaren bij onze leden!