Wat is je lievelingsplek in de gemeente?
Het Hemmense bos, niks fijner dan met mijn hondje Murphy te wandelen en een podcast te luisteren. Mits het niet regent natuurlijk.
Beeld: Vincent Cornelissen
Een samenleving waarin iedereen de kans krijgt om mee te doen. Een gemeente waarin we vooruitdenken, keuzes maken op basis van inhoud en samenwerken aan oplossingen die niet alleen vandaag, maar ook morgen het verschil maken.
Ik wil met het zoeken van oplossing buiten de bewandelde paden kunnen denken. Mijn functiebeperking heeft mij in de afgelopen jaren geleerd dat als iets niet linksom kom, er vaak rechtsom nog wel een manier is. Maar ook heeft het mij geleerd dat de maatschappij niet is ingesteld op mensen die niet meekomen op de standaard manier en zo uitdagingen creëeren die niet nodig zijn.
Ik wil mij op verschillende manieren inzetten voor iedereen die ergens tegenaan loopt. Een bewustzijn creëeren dat er compromissen gesloten moeten worden, maar vooral dat we samen moeten werken om Overbetuwe nog mooier te maken.
Het Hemmense bos, niks fijner dan met mijn hondje Murphy te wandelen en een podcast te luisteren. Mits het niet regent natuurlijk.
Overbetuwe ligt tussen Arnhem en Nijmegen in, wij kunnen hierin een verbindende rol pakken en vanuit daar verder ontwikkelen als gemeente. Tegelijkertijd zie ik prachtige dorpen met een eigen karakter die enthousiast uitnodigen tot meedoen en zich daarmee kunnen onderscheiden.
Ik ben sinds mijn 18e lid van D66, voor mij is D66 DE combinatie van realisme en idealisme.
Popcorn Donut Kaassoufflé van Eline van Wieren. Naast het feit dat de titel al fantastisch is, is het hoofdpersonage herkenbaar als een jonge vrouw van deze tijd, met alle onzekerheden die je hebt in de huidige wereld. Het voelt
vertrouwd en herkenbaar.
Rayen Panday met zijn cabaretvoorstelling “Grip”. Cabaret is mijn favoriete kunstvorm, het laat je lachen en tegelijkertijd zet het je aan het denken. Leren kijken naar situaties vanuit een andere hoek met de slappe lach is toch wel een van de meest fijne ervaringen.