Judith Engels- van Oostrum
Beeld: Joeri Kemp
Ik geloof in gelijke kansen, goed onderwijs en een Woerden waar iedereen zichzelf kan zijn. Daar zet ik me als raadslid voor in.
Sinds 2022 woon ik met mijn man en onze drie zonen in Woerden. Ik werk als leerkracht op een basisschool in Woerden en ben sinds maart 2026 raadslid voor D66 Woerden.
Als leerkracht zie ik iedere dag hoeveel talent kinderen hebben, maar ook dat niet ieder kind dezelfde kansen krijgt. Dat raakt me en is een belangrijke reden waarom ik politiek actief ben geworden. Ik vind het belangrijk dat kinderen zich kunnen ontwikkelen, dat mensen zich veilig voelen en dat iedereen zichzelf kan zijn.
Wat ik leuk vind aan het raadswerk, is dat ik steeds nieuwe mensen ontmoet en meer leer over wat er in Woerden speelt. Ik hoor graag wat inwoners bezighoudt en wat beter zou kunnen.
Heb je een idee, zit je ergens mee of wil je gewoon eens van gedachten wisselen? Stuur me gerust een berichtje. Ik maak graag tijd voor een gesprek.