D66 Woensdrecht ruimt zwerfafval op tijdens World Cleanup Day

Op zaterdag 20 september heeft D66 Woensdrecht actief deelgenomen aan World Cleanup Day. Fractieleden trokken eropuit in Hoogerheide om zwerfafval op te ruimen en zo bij te dragen aan een schonere en duurzamere leefomgeving.

Met deze actie onderstreept D66 Woensdrecht het groene karakter van de partij. D66 maakt zich al lange tijd sterk voor een omgeving waarin natuur, milieu en gezondheid centraal staan. “We willen laten zien dat iedereen, groot of klein, een bijdrage kan leveren. Door zwerfafval op te ruimen werken we niet alleen aan een mooiere buurt, maar ook aan een gezondere toekomst voor mens en dier,” aldus Guy Janssen.

D66 Woensdrecht pleit voor structurele maatregelen die bijdragen aan minder afval, meer hergebruik en een circulaire economie. Daarnaast zet de partij zich lokaal in voor behoud en versterking van de natuur en een schone leefomgeving voor iedereen. Met deelname aan World Cleanup Day laat D66 zien dat woorden en daden samen moeten gaan: niet alleen plannen maken, maar ook zelf de handen uit de mouwen steken.