Marcin van de Ven
Marcin van de Ven - Beeld: Hylke Greidanus Photography
Als geboren en getogen Veldhovenaar heb ik me altijd al betrokken gevoeld bij de omgeving. Gefascineerd door ASML en technologie ben ik nooit weggegaan. Ik ben in Veldhoven blijven wonen tijdens mijn studie en woon sinds 5 jaar in Woensel-Noord. Na mijn studie ben ik gaan werken voor een technologiebedrijf in Helmond.
Over Marcin
- 30 jaar
- Veldhoven
- Eindhoven
- Hij/hem
Ik zit al sinds jonge leeftijd bij de scouting in Meerhoven, waar ik inmiddels al ruim 10 jaar ook actief ben als vrijwilliger.
Ik zoek altijd manieren om dingen in mijn omgeving beter te maken, door het gesprek aan te gaan. Na de leerlingenraad op de middelbare school en de medezeggenschapsraden op de universiteit, wil ik graag mijn kennis, ervaring en expertise gebruiken om ook Eindhoven beter te maken.
Lievelingsplek
De Scoutingblokhut en het Van Lenneppark
Kansen
Eindhoven groeit en wordt steeds belangrijker op een globale schaal. Niet alleen de stad zelf groeit, ook de omgeving groeit mee. Daarmee krijgt Eindhoven de kans om zich als groene wereldstad neer te zetten, waar ook wonen en ontspannen gewaarborgd zijn.
Wat wil je veranderen
Ik wil de bereikbaarheid van de stad vergroten op een slimme en groene manier. Er komen steeds meer mensen naar Eindhoven, niet alleen om te wonen maar ook om te werken en te ontspannen. Hiervoor is het belangrijk dat deze plekken bereikbaar zijn voor iedereen. Een andere kijk op openbaar vervoer, waarin verschillende transportmiddelen elkaar aanvullen, moet de bereikbaarheid van de hele stad vergroten.
Culturele bezoek
Ik bezoek een aantal keer per jaar voorstellingen in het parktheater. De laatste was de cabaretvoorstelling van Jules Keeris ‘Knegsel-Zuid’.
Lievelingsboek
De Wereld: Het Boek (van de Speld & De grote Podcastlas)