Verkiezingsdebat Beckum

Op maandagavond 2 maart vond het verkiezingsdebat in Beckum plaats.

Sven Koornstra - Kandidaat-raadsleden bij het verkiezingsdebat in Beckum. Beeld: Annemieke Traag

Verkiezingsdebat Beckum

Voorafgaand aan het verkiezingsdebat in Beckum ging het over wonen in Beckum, waarbij onze dorpswethouder Annemieke Traag inwoners bijpraatte over de voortgang van de plannen.

Het thema van de debatavond sloot hierop aan. Het ging dus over wonen.
Onze nummer 3 op de lijst Sven Koornstra verving deze avond lijsttrekker Sebastiaan van der Pal die helaas wegens ziekte moest afzeggen.

Multifunctionele accomodatie

Sven Koornstra hield een pleidooi voor een MFA (multifunctionele accomodatie) in Beckum om het dorp levendig te houden. In een MFA komen meerdere functies samen, denk aan een ontmoetingsplek voor verschillende verenigingen, kinderopvang, buurthuis en andere functies.

D66 Hengelo zet zich in voor de levendigheid van Beckum, waarbij onder meer een basisschool en sterke kernvoorzieningen belangrijk zijn.