Gesprekken met de stad
We zijn gestart met stadsgesprekken. Zaterdag 18 april konden Haarlemmers rechtstreeks met ons als onderhandelaars in gesprek. Daarnaast spraken we vrijdag met maatschappelijke organisaties en betrokken inwoners die zich dagelijks inzetten voor onze stad.
Wat kregen we mee? Heel veel waardevolle ideeën en zorgen. Van plannen voor groene woonvormen en meer samenwerking met ondernemers tot extra aandacht voor de Somalische en Marokkaanse gemeenschap in Haarlem. En ja, er was ook iemand die zich sterk uitsprak tegen betaald parkeren.
Juist dat brede geluid uit de stad is belangrijk. Haarlem bestaat uit veel verschillende mensen, buurten en wensen. Het was goed om daar uitgebreid naar te luisteren en mee te nemen in de besluitvorming. Dat blijven we de komende jaren ook doen.