Van Rotterdam naar Jakarta en terug
Marie-Christine begon haar carrière als advocaat bij Loyens & Loeff in Rotterdam, waar ze zich specialiseerde in insolventierecht en jarenlang als curator werkte. Al vroeg kreeg ze de kans om haar horizon te verbreden:
“In mijn vierde jaar werd ik uitgezonden naar Indonesië. In Jakarta heb ik vier jaar gewerkt en geholpen bij het opzetten van de insolventierechtbank. Ik heb daar veel samengewerkt met Indonesische collega’s en voor het IMF gewerkt. Dat was een enorm leerzame en bijzondere tijd.”
Daarna volgden vier jaar in Australië. Toen zij en haar man terugkeerden naar Nederland, inmiddels met drie kinderen, vervolgde ze haar carrière in het bedrijfsleven, waar ze zich bezighield met herstructurering en transities.