Arend Meijer

Arend Meijer - Beeld: Daan van Oort

“Sinds 2024 mag ik wethouder zijn in Renkum, met onder andere Financiën, Vastgoed, Onderwijs en Sport in mijn portefeuille. In dat werk zie ik elke dag hoe bijzonder onze gemeente is. Renkum bruist van de ideeën.”

  • 39 jaar
  • Twello

“Inwoners, organisaties en ondernemers komen vaak met plannen die tot in detail zijn doordacht — soms zelfs al financieel onderbouwd. Vaak is het enige dat nog nodig is het groene licht van de gemeente. Die houding van initiatief en samenwerking is een enorme kracht. Het vraagt tijd en aandacht om die manier van werken stevig in onze bestuurscultuur te verankeren, maar we zijn duidelijk onderweg.

Sinds D66 is gaan meebesturen, heeft het college een herkenbare can-do houding aangenomen. Langlopende dossiers zijn opgepakt en in beweging gekomen: het gemeentehuis in Oosterbeek, de Talsmalaan, het Wilhelmina Sportpark, de Albert Schweitzerschool en tal van kleinere, maar zichtbare zaken zoals het elektriciteitskastje in Heveadorp, de jeugdbibliotheek in Doorwerth, de referendumverordening en sportvoorzieningen op schoolpleinen.

Ook financieel staat Renkum er sinds 2024 goed voor. Dat is het resultaat van moedige keuzes, die wij zorgvuldig uitvoeren. Waar mogelijk hebben we bezuinigingen verzacht — bij de bibliotheek, welzijnspartners, ondernemers en verenigingen. Want juist zij maken Renkum tot een gemeente waar mensen graag wonen en zich thuis voelen.

Met overtuiging stel ik mij opnieuw beschikbaar als jullie wethouder. Samen blijven we ruimte maken voor vooruitgang in onze dorpen.”

Arend Meijer is onze nummer 30 op de lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen 2026.