Kandidaten voor het onderwijs
Deze week mogen we stemmen op onze nieuwe Tweede Kamer vertegenwoordigers. Lees hier wat zij willen doen voor het onderwijs.
Gerelateerde nieuwsberichten
11.08.2025
In een tijd waarin de kwaliteit van het Nederlandse onderwijs onder druk staat, is het moment aangebroken om koers te bepalen. Tijdens het JD/D66-symposium OS 2025: Kwaliteit herpakt op zaterdagmiddag 20 september brengen we denkers, doeners, docenten, beleidsmakers en politici samen in Oegstgeest om één centrale vraag te beantwoorden: hoe maken we van Nederland opnieuw een koploper in onderwijskwaliteit?
31.01.2025
Eind 2024 is onze nieuwe inzet voor het mbo gepubliceerd. Lees hier hoe wij in 2025 als TA deze sector willen versterken.
14.11.2024
We naderen langzaam 2025. Nog benieuwd naar wat de TA in 2023 heeft gedaan en in 2024 doet? Lees dat in ons jaarverslag 2023 en jaarplan 2024! Ben je geïnspireerd? Laat ons weten hoe je in 2025 ook bij wil dragen.
Kandidaten voor het onderwijs
Klimaat, wonen, onderwijs – het moet en het kán beter. Wij kiezen voor vooruitgang. Jij ook? Sluit je aan.
Beslis mee over de toekomst van de partij
Krijg toegang tot exclusieve evenementen
Ontvang ons ledenmagazine Democraat
Blijf op de hoogte
Wil je weten waar D66 mee bezig is? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang nieuws, standpunten en achtergronden rechtstreeks in je inbox.
Bedankt voor je interesse
Sluit je aan bij de positieve krachten. Word lid van D66.