Tim Ravesteijn gekozen tot lijsttrekker D66 Lisse

De Lissese leden van D66 hebben Tim Ravesteijn unaniem gekozen tot lijstrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen in 2022. Dat is vanmiddag bekendgemaakt.

Tim Ravesteijn maakt al geruime tijd deel uit van de Lissese raadsfractie en heeft veel ervaring in het raadswerk.

Ravesteijn: “Wat is het een ontzettende eer om unaniem als lijsttrekker gekozen te zijn. Om als geboren Lisser vanuit deze functie mooie dingen voor ons dorp te kunnen doen voelt heel fijn!  Ik kijk er naar uit om samen met de overige kandidaten, de rest van onze afdeling en de inwoners van Lisse de verkiezingscampagne in te gaan. Met elkaar verder bouwen op wat mijn voorgangers allemaal hebben bereikt is een prachtige uitdaging die ik met beide handen aangrijp.”

Bestuur en gemeenteraadsfractie van D66-Lisse zijn bijzonder blij met Tim als lijsttrekker. Wij wensen hem heel veel succes in de komende verkiezingscampagne.