D66 Internationaal organiseert weer een trainersbijeenkomst! Wil jij trainer worden voor D66 Internationaal? Lees verder en ontdek hoe jij onderdeel kunt worden van onze internationale trainerspool.

D66 Internationaal/Stichting IDI organiseert trainingen en opleidingen met politieke talenten van sociaal-liberale zusterpartijen en progressieve bewegingen in het buitenland. Hiermee zorgen we voor uitwisseling van kennis en verbreding van ons netwerk. We dragen ook bij aan capaciteitsopbouw én we ondersteunen de groei en professionalisering van onze partners. De trainingen maken we in nauwe samenwerking met onze partners.
 
Om deze missie te realiseren, bouwen we op een pool van professionele, vrijwillige trainers. 
Daarom organiseert D66 Internationaal op donderdag 22 mei van 19:00 – 21:30 uur een trainersbijeenkomst op het Landelijk Bureau van D66, in Den Haag.
 
Onze trainers voldoen aan een aantal kwalificaties:
 
Gouden regels 

– Je bent minimaal één jaar lid bij D66 
– Je hebt de verplichte jaarlijkse ‘Training of Trainers (ToT)’ gevolgd bij D66 Internationaal/Stichting IDI 
– Je kent de structuur en ideologie van de partij 
– Je beschikt over vakkennis en politieke vaardigheden

De trainersbijeenkomst heeft als doel om trainers de instrumenten in handen te geven voor succesvolle trainingen. Bovendien stellen we je op de hoogte van de lopende projecten en plannen van D66 Internationaal, en is het een mooie kans om oude en nieuwe gezichten samen te brengen en ervaringen uit te wisselen. Jordy Nijenhuis geeft een Training of Trainers (ToT) workshop en Afke Groen, directeur van de Mr. Hans van Mierlo Stichting, vertelt meer over het sociaal-liberalisme. 
 
Voldoe je aan het profiel en ben je beschikbaar op 22 mei van 19:00 tot 21:30? Solliciteer dan hier vóór 3 mei!
 
Zou je graag trainer willen worden, maar kun je niet op 22 mei? Vul dan ook graag het formulier in. Mogelijk organiseren we in het najaar van 2025 nog een bijeenkomst.

Meet the Trainer

Jordy Nijenhuis is medeoprichter en directeur van Dare to be Grey. Dare to be Grey is een platform dat polarisatie, desinformatie en hate speech tegengaat. Jordy Nijenhuis is een ervaren trainer met een brede internationale achtergrond in het opleiden van mediaprofessionals. Dankzij zijn ervaring met interactieve werkvormen en interculturele communicatie is hij uitstekend in staat om deelnemers effectief te begeleiden in het opzetten en geven van succesvolle internationale trainingen.

Beeld: Daniëlle Brouwer