D66 Stadscongres in Zuid

11.09.2022

Stad van iedereen

Ons bestuur is trots dat wij onze leden op 11 september mochten ontvangen in De Griffioen in Amsterdam Zuid, tijdens het Stadscongres van D66 Amsterdam. Het congres werd geopend door Bart Vink. De stadsdeelvoorzitter benoemde in zijn openingsspeech hoe belangrijk het is dat Amsterdam Zuid een plek is én blijft waar iedereen een (t)huis kan vinden en mee kan doen.

Vink: “We kennen Zuid als een culturele plek, het zakenhart en dé opleidingsplek waar een derde van onze Amsterdammers studeren. Maar we kennen helaas ook criminaliteit – zo zagen we onlangs nog in de Diamantbuurt. En we hebben helaas ook veel mensen in kwetsbare posities. Ook dat is Zuid. Laten we met elkaar -doorlopend, maar zeker ook vandaag- hard blijven werken om dit stadsdeel leefbaar te houden voor iedereen.”

Bart Vink opent D66 Stadscongres - Bart Vink opent D66 Stadscongres Beeld: Amber Leguit