Themabijeenkomst “Is de democratie nog wel vanzelfsprekend?”

Graag nodigen wij u uit voor een bijzondere themabijeenkomst op donderdag 18 september 2025 met de titel Is de democratie nog wel vanzelfsprekend? Het belang van deugden voor de weerbaarheid van de democratie. 

Tijdens deze bijeenkomst met Joris Backer gaan we dieper in op de uitdagingen waar onze democratie vandaag de dag voor staat en welke rol deugden spelen bij het versterken van onze democratische waarden. (Meer informatie over Joris vind je op www.jorisbacker.nl)

LET OP: auteursrechten ontbreken. S.v.p. de auteursrechten invullen voor deze afbeelding before using it.

Momenteel op zoek naar een geschikte, ruimere locatie in Wassenaar. We streven ernaar een plek te vinden waar niet alleen onze leden, maar ook andere geïnteresseerde Wassenaarders aan kunnen sluiten bij deze lezing. Nadere informatie over de exacte locatie en aanvangstijd volgt dan ook later.

Noteer de datum alvast in je agenda. Wil je je al aanmelden? Mail dan met [email protected]