Paul Benders

Beeld: Robin van Manen

k ben Paul Benders, 79 jaarn en ben 3 jaar geleden, samen met mijn partner, vanuit de Betuwe naar Zeewolde verhuisd. Wij wonen hier met heel veel plezier en nog geen minuut spijt gehad dat we deze stap gezet hebben. Centraal in het land, we kunnen nog gemakkelijk de oude contacten onderhouden. Maar hier ervaren we veel meer de natuur, en de mooie omgeving en vooral de rust.

Ook in de Betuwe was ik politiek actief en dit heb ik hier snel weer opgepakt bij D66 Zeewolde. Met een paar andere activiteiten voelde ik me hier snel weer thuis.
Voor mij is belangrijk in de politiek dat de burger die ons hun stem hebben gegeven ervan op aan kunnen dat hun stem ook na verkiezingen gehoord blijft. En dat zij mee kunnen doen in het besluitvormingsproces en ook bij de uitvoering.
Daarom zijn en blijven wij met Doen66 in gesprek met de burgers en vragen hen om mee te denken en te doen bij zaken die hen direct aangaan.
Op deze manier hoop ik mee te werken aan een nog mooier Zeewolde.