14. Nolan van Uden

Beeld: Ruud Strobbe

Even voorstellen…

  • 33 jaar
  • Berlicum
  • Vught

Ik ben Nolan van Uden, 33 jaar, en woon sinds drie jaar met veel plezier samen met mijn vriendin in Vught. Momenteel werk ik als strategisch beleidsadviseur bij Stichting Dichterbij, een mooie organisatie waar ik mag bijdragen aan de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking.

In mijn vrije tijd ben ik graag in de natuur: hiken, wandelen, vissen en daarnaast sport ik regelmatig.

Waarom D66?

D66 staat voor waarden die ik dagelijks herken in mijn leven en werk: gelijke kansen, zelfbeschikking en eigen regie. Ik vind het belangrijk dat mensen de ruimte krijgen om hun eigen keuzes te maken en volwaardig mee te doen in de samenleving, door toegankelijkheid, vertrouwen en eenvoud centraal te stellen.

Waarom Vught?

De mensen die hier wonen en de groene omgeving. Toen wij drie jaar geleden vanuit Den Bosch naar Vught verhuisden, waren we meteen onder de indruk van het fijne centrum met leuke restaurants en winkels. Daarnaast zijn we geregeld op de fiets richting Den Bosch te vinden. Ook de centrale ligging is voor ons ideaal: ik reis regelmatig naar Gennep voor werk en mijn vriendin gaat een paar dagen per week met de trein naar Amsterdam. Voor ons is Vught dus een hele centrale en fijne plek om te wonen. 

Grootste uitdaging?

Ik zet me graag in om zorg toegankelijk en dichtbij te houden voor de mensen die het nodig hebben, maar ook de mensen die wat voor een ander willen en kunnen doen. 

Favoriete plek?

De parken en bossen, waar je zowel kleine als grotere wandelingen kunt maken. De omgeving rond Kasteel Maurick vind ik in het bijzonder erg mooi.

Zijn plek op 18 maart?

Nummer 14 bij D66 Vught (lijst 2)

Zijn motto?

Het kan wél

Beeld: Ruud Strobbe