#8 Joke Reuwer-Verheij
Beeld: Joke Reuwer-Verheij
Thuis in de Westpolder
Met mijn 74 jaar woon ik met veel plezier in de Westpolder van Papendrecht. Als oud-wethouder en huidig voorzitter van de Raad van Toezicht van OPOPS ken ik onze gemeente door en door, en ik ben er trots op wat we hier samen hebben opgebouwd.
Papendrecht heeft veel te bieden
Wat mij zorgen baart, is de toenemende boosheid en negativiteit die ik in ons plaatsje zie. Te vaak vergeten we te kijken naar alles wat Papendrecht wél te bieden heeft. En dat is veel! We hebben diverse vormen van onderwijs, een theater, zwembad, bibliotheek, prachtige parken en een bruisend verenigingsleven. Papendrecht herbergt zowel internationale bedrijven als familiebedrijven, talloze sportverenigingen, hulpverleningsposten – eigenlijk teveel om op te noemen.
Samenhang tussen generaties
Mijn belangrijkste thema is de samenhang tussen oud en jong. Ik geloof dat we elkaar nodig hebben, dat verschillende generaties van elkaar kunnen leren en samen sterker staan. Door die verbinding te versterken, kunnen we de boosheid verminderen en weer waardering vinden voor wat we samen hebben.
Trots op Papendrecht
De komende vier jaar wil ik me graag inzetten om de positieve kanten van onze gemeente onder de aandacht te brengen. Niet door problemen te ontkennen, maar door te laten zien dat Papendrecht een dorp is om trots op te zijn, met kansen voor iedereen – jong en oud.
Stem voor verandering
Ik roep iedereen op om te gaan stemmen. Wilt u verandering en vooruitgang? Stem D66!