Op bezoek bij Musea Oldenzaal


Met onze leden van de afdeling D66 Oldenzaal brachten we afgelopen zaterdag een bezoek aan Musea Oldenzaal. Naast een rondleiding door het Palthehuis bezochten we de tentoonstelling ‘De Veranderende Stad’. De expositie laat zien hoe Oldenzaal zich door de jaren heen ontwikkelde en hoe de stad voortdurend verandert. Uiteraard is het mooi om stil te staan bij oude afbeeldingen van de stad en te bedenken welke winkel of huis er gestaan heeft.

Tot slot volgde een rondleiding door de Pelgrim waar we spraken over het ritme van het leven en hoe gebruiken en tradities hier vorm aan geven.

We kijken terug op een leerzame en plezierige middag en bedanken Musea Oldenzaal voor de gastvrije ontvangst en de interessante rondleidingen.