Een mooie start van de campagne!

Wij zijn het nieuwe jaar in volle vaart begonnen! 💪💚

Met onze 14 kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezing hadden we een fotoshoot bij de Heerenkeet en een dag later stonden we met de top-5 op de schaatsbaan van Zierikzee voor het curling-toernooi, georganiseerd door de WereldRegio!

Een gezellige avond en een leuke manier om samen met alle andere politieke partijen de verkiezingsperiode af te trappen. Want hoewel de komende maanden het onderlinge debat zal losbarsten, hebben we in ieder geval één overeenkomst: dat we houden van Schouwen-Duiveland en ons met de beste intenties inzetten om deze gemeente nog mooier te maken.

Houd onze socials in de gaten, want in de komende periode laten we je kennismaken met onze gedreven kandidaten en nemen we je mee in onze ambitieuze, daadkrachtige plannen voor Schouwen-Duiveland.

Vol energie en motivatie gaan we voor zetelwinst. Want als het landelijk kan, dan kan het hier ook.

💪💚

Beeld: Jelt Pekaar

Beeld: Jelt Pekaar

Beeld: Jelt Pekaar

Beeld: Jelt Pekaar

Beeld: Jelt Pekaar

Lees hier het interview met Froukje!

“[…]. Zo was Froukje Houtman van D66 dolblij dat haar partij de VVD had verslagen, om eraan toe te voegen dat ‘dit hopelijk ook tijdens de verkiezingen gaat gebeuren’. […].

Verkiezingstijd afgetrapt met wedstrijdje curling – Radio Schouwen-Duiveland