Marnick de Haan
Beeld: Ronald Westenberg
“Ik wil Noordwolde en omgeving graag een extra stem geven”
Graag zou ik willen bijdragen aan een sociaalliberale toekomst voor Weststellingwerf. Dit wil ik laten zien door voor inwoners benaderbaar te zijn met een ondernemende blik. Vooral de regio Noordwolde vind ik hierbij belangrijk, aangezien mijn roots in Noordwolde liggen. Vaak draait het in de politiek in Weststellingwerf teveel om Wolvega, terwijl Noordwolde minstens zo belangrijk is. Ik wil Noordwolde graag een extra stem geven.
Welke kansen zie jij?
Voor de gemeente zie ik kansen voor een sociaalliberale toekomst. Het is belangrijk dat wij als politiek zowel het sociale- als liberale gedachtegoed bewaken. We laten dus iedereen vrij (liberaal), maar niemand vallen (sociaal).
Laatst bezochte culturele event?
Bezoek aan wedstrijd SC Heerenveen. Ik ben een echte voetballiefhebber en ik vind het dan ook erg leuk om zo nu en dan de wedstrijden van mijn club SC Heerenveen te bekijken. Het blijft een mooie club om naar toe te gaan.