D66 Vught geeft 1111 rollen serpentines weg
D66 houdt wel van een feestje. Dat vieren we heel graag op 21 maart bij een mooie verkiezingsuitslag, maar eerder ook al, namelijk met carnaval. Daarom geven we de komende dagen 1111 rollen serpentines weg, de evergreen onder de carnavalsartikelen.
Een deel van der serpentines lag de afgelopen weken al in de etalage van onze winkel in de Kerkstraat. Maar na de carnaval moeten deze allemaal weg zijn. De kans is dus groot dat je dit weekend iemand op straat tegenkomt die ze uitdeelt. Maar je mag uiteraard ook een rol in onze winkel komen halen. Zaterdagochtend vanaf 10.00 uur is de winkel open.

Ik ben 100% Vught
Als je dan toch in de winkel bent, neem dan meteen de 'Ik ben 100% Vught'-sticker mee. Niet zozeer alleen voor carnaval, maar met carnaval doet hij het vast heel goed. De stickers hebben we in twee maten. De grote doen het ook heel goed achterop de autoruit!
