6 dec: presentatie nieuw initiatief herontwikkeling Isabellakazerne

Volgend jaar is het 400 jaar geleden dat Fort Isabella gesticht is. Na al die jaren is de plek tussen Vught en Den Bosch uniek gebleven. Sinds kort staat de Isabellakazerne leeg. Economisch zit het niet mee en marktpartijen staan niet in de rij om met ideeën en plannen te komen. D66 Vught ziet dat als een kans, een droom om op de kazerne iets te ontwikkelen dat past bij de bijzondere plek. Daarbij is een hoofdrol weggelegd voor iedere Vughtenaar met ideeën over de plek.
Eigen kracht D66 gaat uit van de eigen kracht van mensen. De beste ideeën komen vaak uit de samenleving zelf. De kracht van Vught wordt optimaal benut als allerlei ideeën bij elkaar gebracht worden om op die manier eens wat verder te kijken dan de realisatie van een zorgcomplex of wat woningen op een terrein. Er is veel meer mogelijk, en waarschijnlijk nog veel interessanter: een combinatie van plannen.
#krachtvanvught Die plannen zijn naar onze volle overtuiging aanwezig binnen Vught, maar ook erbuiten. Ze moeten echter wel gebundeld worden om een eerste stap te kunnen maken. D66 neemt het initiatief en pakt het vaandel graag op, maar geeft hem graag snel door aan een groep die met het imponerende complex en de inspirerende ruimte eromheen aan de gang kan gaan. Als partner denken we in eerste instantie ook aan de provincie, waar miljoenen op de plank liggen voor herontwikkeling van Brabants erfgoed.
Het nieuwe initiatief wordt donderdag om 19.00 uur gepresenteerd in het raadhuis van Vught (begane grond, ingang deur rechts van het bordes). Iedereen is van harte welkom.


Zie ook: - Wat te doen met de kazerne? D66 Vught wandelt over het terrein 29-10-2012 - Verslag denktanksessie gemeente Vught 15 juni 2012Provincie haakt aan bij herontwikkeling Isabellakazerne 24-5-2012

D66 Vught na bezoek oud-kazerneterrein in Ede: volop kansen voor Isabellakazerne (15-05-2012)

D66 Vught: Probeer Isabellakazerne te herontwikkelen met de provincie (02-04-2012)

Raadsinformatiebrief over de toekomst van de Isabellakazerne (14-02-2012)