D66 haalt geweldig verkiezingsresultaat!

Landelijk heeft D66 een geweldige score gehaald van voorlopig 24 zetels, een prachtig resultaat. Daarbij lijkt het bovendien zeker dat oud-D66Velsen raadslid Hülya Kat (plek 17) een plek in de Tweede Kamer krijgt. D66Velsen is er trots op om zo’n goede ambassadeur voor onze regio in de Tweede Kamer te krijgen en wenst Hülya heel veel succes in deze prachtige nieuwe rol! 

In Velsen is D66 de tweede partij geworden met 16% van de stemmen. Dat is echt een prachtig resultaat. Ten opzichte van vier jaar geleden is het bovendien 25% meer stemmen dan D66 in 2017 kreeg. Om de kiezers goed te informeren over de standpunten van D66, hebben wij met onze vrijwilligers ruim 10.000 flyers rondgebracht in Velsen. Dat is echt een geweldige inzet, waarvoor we onze vrijwilligers zeer dankbaar zijn. D66Velsen wil al onze stemmers in Velsen bedanken voor het vertrouwen in onze partij!