Bedankt voor je stem!

Meer dan 2/3 van de stemgerechtigden in onze gemeente ging woensdag naar de stembus om hun stem uit te brengen op een lid van de Provinciale Staten en de waterschappen. Een prachtige opkomst, waar we trots op kunnen zijn. En dat is winst voor ons allemaal!

2.767 inwoners gaven gisteren hun stem en daarmee hun vertrouwen aan D66. We groeien daarmee ten opzichte van 4 jaar geleden en dat is een mooi resultaat waar we blij mee kunnen zijn. Dank daarvoor! Dankzij jullie stem op vooruitgang kan D66 in de provincie Utrecht zich blijven inzetten voor het klimaat, natuurherstel en woningbouw.

Dank ook aan alle leden die de laatste weken actief op pad zijn gegaan, op de fiets zijn gestapt en in alle vroegte appeltjes hebben uitgedeeld op het station om inwoners van onze gemeente te overtuigen om vooral D66 te stemmen.
Heel mooi om te zien dat er zoveel enthousiasme en betrokkenheid te vinden is bij onze leden!