Teken de petitie voor perrontrappen aan de Moreelsebrug.

Waarom zitten er geen trappen aan prachtige Moreelsebrug, die sinds een paar maanden het nieuwe centrum met de binnenstad verbindt? Er werd een petitie gestart, die in enkele dagen tijd duizenden ondertekeningen heeft gekregen en waarover veel geschreven werd in de media. Wat D66 betreft, is die ophef terecht. We bouwen gezamenlijk aan een groter, en modern stadscentrum, en daar hoort bij dat het Centraal Station beter bereikbaar wordt! Daar horen deze perrontrappen bij.

Petitie

66 wil net als de andere partijen in de Gemeenteraad dat de perrontrappen komen. Ook NS en ProRail willen dit, om de drukte in de stationsterminal te verlichten.

Raadslid Maarten Koning: “Wij vragen Klépierre, de exploitant van Hoog Catharijne, om over haar schaduw heen te stappen. Klepierre heeft met Hoog-Catharijne een toplocatie in het hart van onze mooie stad. De verbouwing van Hoog-Catharijne biedt prachtige kansen.”

D66 roepen wij iedere Utrechter op om de petitie mee te tekenen.
Want die trappen, die moeten er komen!