Lever je boeken in op de één van de borrels
Sint-Maarten, de beschermheilige van Utrecht, staat symbool voor barmhartigheid en delen. D66 Utrecht doet ook mee door kinderboeken te doneren aan Utrechtse schoolbibliotheken.
Wil je ook meedoen? Geef dan je boeken af bij de campagne kick-off borrels op 29 oktober. Kun je daar niet bij zijn? Lever ze dan in bij jouw wijklead (stuur een mail naar [email protected] voor meer informatie) .
Als bedankje ontvang je nieuwe energie in de vorm van een mooie D66-lampion. Die kan je gebruiken tijdens de Sint-Maarten activiteiten in Utrecht, zoals het vuur van Sint-Maarten op 3 november in LRC, of de parade op 10 november. Maar je kunt hem ook mooi voor je raam hangen.
Het zou mooi zijn als we overal in Utrecht D66-groene lampionnen zien!
Tips: de scholen hebben alleen wat aan boeken in goede staat, geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Het liefste hebben ze boeken met harde kaft. Het wordt gewaardeerd als je voor in het boek een aanbeveling schrijft.