D66 Gennep presenteert kandidatenlijst voor GR 2022-2026

Kandidaten D66 Gennep 2

D66 Gennep bestaat uit een enthousiaste groep mensen. V.l.n.r. Mariska van den Hoogen, Paulus Blom, Nicoline Mulder, Laurens Hoetink, Arjen Mehlkop, Dennis de Jager en Anke Sonnemans Beeld: RC Fotografie

Dat D66 Gennep durft te vernieuwen is duidelijk. Eerder dit jaar werd Arjen Mehlkop (34) al tot lijsttrekker gekozen en nu is de rest van lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2022 ook bekend.

Een kieslijst met talentvolle kandidaten waarbij de top wordt ingevuld door mannen en vrouwen met een frisse kijk op de lokale politiek en onze samenleving.


Durf te vernieuwen

D66 Gennep zet zich in voor een groene, duurzame en sociale gemeente voor iedereen. Waarin je als inwoner ook echt gehoord wordt. “Te vaak blijft dit helaas bij woorden.” geeft Mehlkop aan “Wij willen niet alleen bouwen maar ook zorgen dat iedereen kan wonen, werken, sporten, ondernemen, spelen … kortom echt mee kan doen. De keuzes die wij maken zijn belangrijk voor nu en de toekomst voor de mens en de natuur. Deze keuzes willen wij samen met de inwoners van onze gemeente maken.”

Mariska van den Hoogen

Op nummer twee van de lijst staat een nieuw gezicht. Mariska van den Hoogen (47) is zorgondernemer en zet zich al jaren op vele manieren in binnen het sociaal domein en het verenigingsleven in de gemeente. Samenwerken en verbinden zijn haar drijfveren.

Anke Sonnemans

Op nummer drie staat Anke Sonnemans (52) de huidige fractievoorzitter. Zij wil zich inzetten voor meer concrete stappen op het gebied van natuur, milieu en duurzaamheid en van Gennep een progressievere en groenere gemeente maken.

Laurens Hoetink

Op nummer vier de jongste kandidaat van de lijst. Laurens Hoetink (28) is penningmeester bij de Jonge Democraten en maakt zich hard voor een samenleving die gebaseerd is op wederzijds respect, veiligheid en erkenning voor iedereen.

Dennis de Jager

Ook op de vijfde en zesde plek twee nieuwe gezichten op de lijst van D66. Dennis de Jager (46) heeft zich al eerder ingezet voor de lokale politiek en staat aan de wieg van de kinderboerderij in Gennep. Ook nu wil hij zich weer inzetten om te zorgen dat plannen van inwoners voor hun leefomgeving ook tot leven kunnen gaan komen.
Nicoline Mulder (54) mag dan nieuw zijn in onze gemeente maar haar ervaring als adviseur complexe projecten zal uitstekend van pas komen om de progressieve vernieuwing die D66 in de gemeente Gennep neer wil zetten, mede vorm te geven.
Op plek zeven staat Paulus Blom (58) die duurzaamheid en de leefbaarheid van Heijen hoog in het vaandel heeft staan.

Nicoline Mulder

Nicoline Mulder (54) mag dan nieuw zijn in onze gemeente maar haar ervaring als adviseur complexe projecten zal uitstekend van pas komen om de progressieve vernieuwing die D66 in de gemeente Gennep neer wil zetten, mede vorm te geven.
Op plek zeven staat Paulus Blom (58) die duurzaamheid en de leefbaarheid van Heijen hoog in het vaandel heeft staan.

Paulus Blom

Op plek zeven staat Paulus Blom (58) die duurzaamheid en de leefbaarheid van Heijen hoog in het vaandel heeft staan.

Afscheid

Na 44 jaar neemt Paul Wessels (75) na de verkiezingen in maart 2022 afscheid van de actieve politiek. Zijn lokale en landelijke politieke ervaring en dossierkennis zal hij, samen met die van een aantal andere oudgedienden, inzetten om de nieuwe fractie een vliegende start te geven.

Trotse voorzitter

Voorzitter van D66 Noordelijk-Limburg, Ed Vandermeulen: “Samen met onze leden hebben we in de afgelopen maanden gewerkt aan ons programma voor de komende jaren. Een progressief programma met vernieuwende ideeën die we in de komende tijd met onze inwoners gaan delen. Als bestuur hebben wij er het volste vertrouwen in dat het team dat de komende jaren de kar gaat trekken, samen met de inwoners de progressieve ideeën gaat realiseren”.