AAV en kerstborrel

Beeld: D66 Arnhem

Tijdens de ledenvergadering nemen we belangrijke besluiten. Zo stemmen we over de koers van de afdeling. Maar politiek is ook gezelligheid. Daarom volgt aansluitend op deze AAV de kerstborrel.

Algemene afdelingsvergadering (AAV)

vrijdag 12 december, hebben we weer een algemene afdelingsvergadering. De AAV begint om 17.00u in Café Bosch, Apeldoornsestraat 4a. In deze (korte) AAV bespreken we een aantal zaken waar afgelopen tijd geen ruimte voor was zoals de begroting. Ook praten we jullie bij over de stand van zaken richting de gemeenteraadsverkiezingen van maart volgend jaar.

Daarnaast hebben we een bestuursverkiezing. Met het aftreden van Marjolijn Bragt wegens haar kandidaatstelling als raadslid voor de komende verkiezingen en het terugtreden van Frank Loor afgelopen zomer is er een functie als algemeen bestuurslid vacant binnen het bestuur van de vereniging. Lijkt het je leuk en uitdagend om als bestuurslid bij te dragen aan een zichtbaar en levendig D66 in Arnhem dan nodigen we je van harte uit om je te te kandideren. Met de gemeenteraadsverkiezingen in aantocht een mooie gelegenheid om als bestuurslid actief te worden.

Mocht je meer willen weten of je orienteren stuur dan een email naar de secretaris via [email protected] met je contactgegevens, dan nemen we vanuit het bestuur contact op om je meer te vertellen of je vragen te beantwoorden. Voor de vacature algemeen bestuurslid en kandidaatstellingsformulier zie hieronder bij agenda en stukken. Als er 12 december kandidaten zijn, is er tijdens de AAV gelegenheid voor de kandidaten zich te presenteren en vindt de stemming plaats.

En na de AAV is het tijd voor de kerstborrel met foute kersttrui! Praat gezellig bij met mede D66’ers en geïnteresseerden over de laatste ontwikkelingen in de Arnhemse, landelijke of internationale politiek.

We kijken uit naar je komst op 12 december en hopen ook veel van onze nieuwe leden voor het eerst te mogen begroeten.

Agenda en stukken

Agenda AAV 12 december 2025

Bijlage 1 – Notulen AAV 6 oktober 2025
Bijlage 2a – Concept Begroting 2026
Bijlage 2b – Oplegger bij concept begroting 2026
Bijlage 3 – Profiel bestuursvacature

En het kandidaatstellingsformulier

Hopelijk kom jij ook! Aanmelden kan door een mail te sturen naar [email protected]

Wanneer: Vrijdag 12 december 2025
Waar: Café Bosch ; Apeldoornsestraat 4a, Arnhem
Hoe laat: De AAV begint om 17.00u, aansluitend vindt de kerstborrel plaats
Voor wie: De AAV is openbaar, maar alleen leden hebben stemrecht.

Procedure verkiezing

Bestuursleden worden door onze ledenvergadering gekozen door middel van een schriftelijke stemming. We volgen hierin de procedures die in HR artikelen 9.1, 9.2, 9.5, 9.6 beschreven staan. Bestuursleden worden voor een periode van vier jaar verkozen.
De deadline om te kandideren is donderdag 11 december 23:59. Je kan je kandideren door bijgevoegde kandidaatstellingsformulier in te vullen en te mailen naar [email protected]. Ingevulde kandidaatstellingen worden z.s.m. op de site geplaatst. Op de AAV van 12-12 krijgt iedere kandidaat de mogelijkheid zich te presenteren aan de leden, waarna vragen gesteld mogen worden.

Stemrecht en voorstellen indienen

Het recht om te stemmen over zaken die tijdens de AAV behandeld worden is bepaald in artikel 2.3 van het Huishoudelijk Reglement en in artikel 2 van het Afdelingsreglement. Indien je niet aan de contributieverplichting hebt voldaan heb je tijdens de AAV geen stemrecht. Op grond van artikel 4 lid 5 van het Afdelingsreglement hebben alle stemgerechtigde leden van D66 Arnhem het recht om voorstellen, moties en amendementen in te dienen betreffende de agenda en agendapunten. Dit kun je doen tot precies één week voor de AAV via MijnD66 of met de formulieren op onze website.

Toegang Mijn D66

Controleer van tevoren in MijnD66 of je stemrecht hebt. Heb je geen toegang tot je MijnD66 account? Laat het weten via [email protected] zodat we dit kunnen oplossen.